Pojištění asistenčních služeb | PojistovaciPoradci.cz

Pojištění asistenčních služeb

Porucha vozidla, dopravní nehoda, vybitá baterie nebo defekt pneumatiky patří mezi nejčastější komplikace, se kterými se potýkají řidiči na svých cestách v České republice i zahraničí. S unikátním pojištěním asistenčních služeb AutoCare mají majitelé osobních automobilů i celá posádka vozidla jistotu, že o ně bude v případě nesnází na cestách rychle a odborně postaráno.

Motorkáři se mohou v případě komplikací na cestách v tuzemsku i zahraničí spolehnout na pojištění asistenčních služeb MotoCare. V rámci tohoto speciálního pojištění mohou využít například silniční asistenci, technickou telefonickou konzultaci, odtažení či úschovu motocyklu nebo jim bude zajištěno zapůjčení vozidla, náhradní doprava či ubytování.

Nepříznivé životní situace přicházejí nejen na cestách, ale i doma. Dlouhodobá nemoc, vážný úraz nebo jiné závažnější zdravotní komplikace se často neobjedou bez asistence ostatních členů domácnosti. S pojištěním asistenčních služeb MediCare získáte v případě potřeby například nadstandardní ubytování ve zdravotnickém zařízení, finanční kompenzaci za pobyt v nemocnici či dopravu do zdravotnického zařízení po hospitalizaci. Rodiny ocení také doprovod k lékaři, hrazené ošetřovatelské služby, organizaci nákupu potřeb do domácnosti nebo finanční příspěvek na nákup léků.

Asistenční služby pro motorkáře

MotoCare ® je první samostatný program pro motorkáře, speciálně sestavený tak, aby Vás a Vaši motorku ochránil v ČR i v Evropě. Ať se cokoliv pokazí, naše asistenční vozidla zasáhnou na místě do 1 hodiny, a vy tak za 3 koruny na den můžete těžit z široké škály služeb.

Asistenční služby pro řidiče automobilů

AutoCare je jedinečná služba pro majitele osobních automobilů a jejich blízké, kteří chtějí mít na cestách absolutní jistotu, že jejich nesnáze pomohou v jakékoliv situaci vyřešit opravdoví odborníci.Nehoda, porucha, defekt pneumatik, vybitá baterie nebo dokonce krádež vozu? Spolehněte se na nás.

Zdravotní asistence pro celou rodinu

Náhlé zdravotní komplikace obvykle zasáhnou celou rodinu.
Delší nemoc či úraz znamenají řešení spousty záležitostí – od zajištění co nejlepší péče přes návštěvy
v nemocnici až po ošetřování nemocného doma či následné kontrolní návštěvy u lékaře.
Skloubit tyto nároky s každodenními povinnostmi a péčí o rodinu je mnohdy víc než obtížné. Zdravotní
asistenční služby MediCare od Europ Assistance vám pomohou vše vyřešit!

Máte dotaz? Kontaktujte nás