Blog | PojistovaciPoradci.cz

Blog o pojištění

7 důvodů, proč si sjednat cestovní pojištění
Cestovní pojištění na dovolenou je důležitým nástrojem, který může výrazně ovlivnit vaši cestovatelskou zkušenost a zajistit, že vaše dovolená proběhne bez zbytečných starostí a finančních ztrát.
Pojištění dětských táborů
Jste-li pořadatelé dětského tábora je dobré myslet na správné pojištění. Pojištění dětských táborů vám poskytuje finanční ochranu v případě nečekaných událostí, zranění nebo škod způsobených účastníkům tábora.
Úrazové pojištění pro děti, nejen na prázdniny
Dětství je plné radosti, objevování a her, ale i nečekaných nehod. Úrazů navíc přibývá s tím, jak děti rostou, a najednou přibývají aktivity jako sportování, tělesná výchova ve škole, kroužky nebo dovádění s kamarády v běžném roce i o prázdninách. Chvíle nepozornosti může mít neblahé následky nejen ...
Novinka v povinném pojištění u elektro koloběžek
Nedávná změna v legislativě ukládá povinnost mít povinné ručení pro některé typy elektro koloběžek. V tomto článku zjistíte, zda je pojištění pro vás nutné či nikoli, na kolik vás přijde atd.
Pojištění nemovitosti a domácnosti
Pořízení vlastního bytu nebo rodinného domu patří mezi největší životní investice. Nepříjemné životní události, jako jsou požáry, povodně, vichřice nebo sesuvy půdy, za sebou zanechají obrovské škody. Správně zvolené pojištění vám finančně pomůže rychle navrátit vaše obydlí do původního stavu.
Nová pobočka e-Finance v Praze
Společnost e-Finance, a.s. je prestižní investiční skupinou s moravským původem, jež oznámila svůj vstup na pražský finanční trh otevřením nové pobočky v moderní budově City Empiria na Praze 4.
Máte dotaz? Kontaktujte nás